Dar neužsiregistravote naujienlaiškio apie naujas prekes ir akcijas? Padarykite tai dabar! Įveskite savo el. pašto adresą:

EGO BALDAI - Logotipas

Užsakymai el. paštu:
I-VII   00:00-24:00 (visą parą)
info@ego-baldai.lt

Užsakymai priimami telefonu:
I-V 8:00-19:00   VI 10:00-16:00
8 (602) 08 885

http://www.ego-baldai.lt/ - EGO business grupės narys

Pagalba - Kaip pirkti ?

PagrindinisKaip pirkti ?
Grįžti atgal Pasidalinti šia nuoroda su draugais Facebook'e Nusiųsti draugui šio tinklapio nuorodą Atspaudinti šį puslapį

Kategorijos išsirinkimas

Pirmiausiai turite išsirinkti norimą kategoriją. Šiuo atveju mes esame AKCIJINIŲ PREKIŲ kategorijoje (Galite rinktis pvz. STALŲ kategoriją, tada matysite tik stalus ir t.t.). Žr. pav. nr. 1.

Pagalba - Kaip pirkti ?

Prekės išsirinkimas

Kadangi jau išsirinkote norimą kategoriją (Akcijos), tiesiog išsirinkite jums patinkančią prekę (Užvedę pelės žymeklį ant bet kurios prekės, fono spalva esanti aplink turėtų pakisti) ir spustelkite prekės pavadinimą ar tiesiog pačia nuotrauką norėdami peržiūrėti detalią informaciją apie ją. Šiuo atveju mes renkames STALAS KNYGA. Žr. pav. nr. 2.

Pagalba - Kaip pirkti ?

Prekės kodas

Pagrindinis dalykas norint užsisakyti prekę - tai PREKĖS KODAS. Iškarto po pavadinimu einantis dviejų raidžių ir tryjų skaitmenų mūsų duomenų bazės prekės kodas. (Pateikiamas užsakinėjant prekę(-es)). Šis kodas skirtas tam, kad mes greičiau galėtume nustatyti kokios būtent prekės jums reikia. Žr. pav. nr. 3.

Pagalba - Kaip pirkti ?

Prekės užsakymas

Prekę išsirinkome, prekės kodą žinome - laikas pateikti užsakymą. Kad nekiltų jokių nesusipratimų, problemų bėdų ar dar visokių kitokių dalykų, mūsų parduotuvėje nėra el. prekių krepšelio. Su jumis, mes bendrausime gyvai. Susisiekite su mumis vienu iš nurodytų būdų kontaktu skiltyje ir nurodykite norimos prekės kodą ar keletą jų perkant daugiau nei vieną prekę.

↑ Grįžti į viršų

© 2010 UAB "EGO business"                Turite klausimų ? Skambinkite mums telefonu 8 (602) 08 885 arba rašykite mums el. paštu info@ego-baldai.lt

Valid XHTML 1.0 Strict Valid CSS! Sprendimas: EGO MEDIA